İç Anadolu bölgemizde bulunan ve ülkemizin en kalabalık şehirlerinden biri olan Eskişehir gezilecek yerleri ile kente yerli ve yabancı turist çekmeyi başarıyor. Eskişehir’in gelişmesine en büyük katkıyı şehirde bulunan Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi yapmıştır.
1999 yılında belediye başkanı seçilen Yılmaz Büyükerşen’le gelişmeye başlayan şehir Büyükerşen’in 16 yıllık belediye başkanlığında büyük gelişmeler kaydetmiştir. Ortasından Porsuk çayının geçtiği Eskişehir turist çekme oranı yüzünden birçok otel işletmesine de imkan tanımıştır.
Eskişehir otelleri genel olarak şehir merkezinde ağırlıkta olsa da ulaşım kolaylığı yüzünden bu pek sorun teşkil etmektedir. Eskişehir otel ve pansiyonları ile her bütçeye uygun konaklama imkanı tanımaktadır.
Hem turistlerin hem de öğrencilerin sıklıkla kullandığı Eskişehir oteller hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilir, konaklama için de site üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
http://www.beyoglupalacetermalotel.com/

0 yorum:

Önceki Kayıt Ana Sayfa

 
kitap severler, kitaplar, son çıkan kitaplar, en çok okunan kitaplar, çok satan kitaplar, yazarlar, şairler, yazar biyografiler, kim kimdir, biyografiler, yayınevleri, kitapseverler.net, kitapçılar, kitaplar, kitap oku, siyasi kitaplar, aşk kitapları, aşk hikayeleri, kitap tanıtımları