Reklamsız Yabancı Dizi İzle

Türkiye'de de artık yavaş yavaş artan yabancı dizi merakı beraberinde bir çok dizi sitesini de getirdi. Türk dizilerinin artık kendisini tekrar etmesi, yeni konu bulamamaları ve çok uzun sürüp sıkmaları nedeniyle yavaş yavaş yabancı dizilere bir kayma söz konusu oldu.

Bu bağlamda baktığımızda yabancı dizilerin hem çok uzun sürmemesi, hem de akıcı olması nedeniyle insanlarımız sıkılmadan bu tarz dizileri izleyebiliyorlar. Fakat burada sıkıntı olan tek şey yabancı dizilere televizyonların çok fazla yer vermemesi. Televizyonda yabancı dizi yayınlanmadığı için yabancı dizi izle sitelerine yönelen izleyici kitlesi, bu sitelerdeki rahatsız edici reklamlardan oldukça sıkılmış bir durumda. Dizi sitelerinde reklamsız bir site bulmak neredeyse imkansız olduğu internet sektöründe dizimag reklamsız olarak ayakta kalmaya çalışıyor. Reklamsız hizmet veren nadir sitelerden biri olan site kolay kullanımı ile de hatırı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşmış durumda.

Yabancı dizi izlemek isteyen kitlenin bir diğer önemli sorunu ise alt yazı. Yabancı dil bilgisi olmayan izleyici kitlesi, doğru çevirilere de önem veriyor.

0 yorum:

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

 
kitap severler, kitaplar, son çıkan kitaplar, en çok okunan kitaplar, çok satan kitaplar, yazarlar, şairler, yazar biyografiler, kim kimdir, biyografiler, yayınevleri, kitapseverler.net, kitapçılar, kitaplar, kitap oku, siyasi kitaplar, aşk kitapları, aşk hikayeleri, kitap tanıtımları