Havalimanı Transfer

Tatil bölgelerimizin başında gelen Antalya’da şehir merkezi olduğu kadar ilçeler de yaz aylarında oldukça yoğun bir yerli ve yabancı turist akınına uğramaktadır. Özellikle Rus ve Alman turistlerin tercih ettiği tatil beldelerimizden olan Antalya’ya bağlı ilçeler de yazın Türk bulmak neredeyse imkansızdır.
Bu dönemlerde havalimanının ilçelere uzak kalması nedeniyle genellikle taksiciler oldukça yoğun çalışmaktadır. Fakat taksilerin km  başına ücret yazması oldukça çok taksi fiyatlarına neden olmaktadır. Toplu ulaşımın da biraz uzun ve yorucu sürmesi nedeniyle transfer şirketlerinin hizmetleri dikkate alınabilir.
Özellikle çok tercih edilen turistlik ilçelerden olan Alanya ve Belek için transfer firmaları oldukça iyi çalışmaktadır. Alanya Transfer firmaları sizi havalimanından alıp ilçeye götürürken, Belek Transfer firmaları ise sizi havalimanından Belek ilçesine kadar götürmektedir.
Transfer firmalarının hem uygun hem de rahat olması nedeniyle gözardı edilmemesi ve ulaşım alternatiflerin başına alınması gerekebilir.

0 yorum:

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

 
kitap severler, kitaplar, son çıkan kitaplar, en çok okunan kitaplar, çok satan kitaplar, yazarlar, şairler, yazar biyografiler, kim kimdir, biyografiler, yayınevleri, kitapseverler.net, kitapçılar, kitaplar, kitap oku, siyasi kitaplar, aşk kitapları, aşk hikayeleri, kitap tanıtımları