Haberin Doğru Adresi

Haber sitelerinin gittikçe arttığı günümüzde doğru habercilik yapan ve amacı sadece haber yapmak olan site bulmak neredeyse oldukça güç.

Haber sitelerinin geneline baktığımızda amacın haber vermek değil de reklamdan para kazanmak olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. Haberler ne kadar yoğun olursa olsun, içerikle alakası olmayan manşetlerden, habere girdiğimizde haberi okumamıza engel olan reklamlardan haber sitesi konsepti tamamen terkedilmiş görünüyor. Daha doğrusu her tarafı reklamlarla kaplanmış haber sitesi konsepti oluşturmayı başarmışlar.

Bu noktada karşımıza çıkan Ajans Haber kullanıcılarını rahatsız etmeyen reklam tercihleriyle özgün ve şeffaf haber ilkesiyle okunulası ve takip edilesi bir haber sitesi olmuş diyebiliriz. Hem özgün içerik, hem kaliteli fotoğraflar ve bannerlar, doğru başlıklar, doğru içeriklerle sektördeki bir çok rakibinin önüne geçmeyi başarabilmiş.

Ajans Haber umarız bu kaliteli görüntüsünü ve duruşunu bozmadan, özgün ve kaliteli içerikle kullanıcılarına hizmet etmeye devam eder.

Siteye ulaşmak için: http://www.ajanshaber.com/ 

0 yorum:

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

 
kitap severler, kitaplar, son çıkan kitaplar, en çok okunan kitaplar, çok satan kitaplar, yazarlar, şairler, yazar biyografiler, kim kimdir, biyografiler, yayınevleri, kitapseverler.net, kitapçılar, kitaplar, kitap oku, siyasi kitaplar, aşk kitapları, aşk hikayeleri, kitap tanıtımları